Alleycaty

True Colors Alleycat

Pruszków, 28.10.2007

True Colors zakończony!

Na starcie stanęło 13 zawodników oraz jedna zawodniczka, która pokonała wszystkich! Brawo Magda!
Z analizy wynika, że zagubieniu uległy karteczki z 2 punktami z Błękitnej, Lazurowej oraz z Czerwonej Drogi - chociaż w tym ostatnim przypadku wiadomo, że należała się Kemotowi więc ją doliczyłem do ogólnej punktacji.
Wszystkim zawodnikom True Colors składam Wielkie Gratulacje i podziękowania!
Więcej informacji o True Colors na stronie WaypointGame.

» Relacja Magdy

Niedziela, godz. 18:28, docieramy z Dyźkiem na start "mieniącego się wszystkimi kolorami tęczy" alleypiasta. Organizator oraz część zawodników są już na miejscu, część dociera w niedługim czasie po Nas. Powoli następuje dobieranie się w zespoły. Adam decyduje się jechać ze mną. Czyżby w decyzji pomogła mu absencja T.Pietrzyka na KOLEJnym, dzięki której Adam był dosyć bezpieczny na swojej pozycji lidera w klasyfikacji generalnej? Po godzinie 19 - rozdanie manifestów...

[czytaj całość]

Wybierz rok:

Wybierz miasto:

Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Puchar Alleypiasta
Podsumowanie alleycatów odbywających się w danym sezonie.
Alleycat to nieformalne zawody rowerowe. W tym wyścigu bardziej liczy się spryt niż sprawność fizyczna...