Newsy

Powrót Mrocznego Kosiarza

09.11.2006
...czyli Kto zabił Ritę II.

Zabójca Rity powrócił. Zresztą... tak naprawdę nigdy nie odszedł. Cały czas był gdzieś tutaj. Na wyciągnięcie ręki. Kiedy przypomnisz sobie spartaczone śledztwo i sfingowany proces tego biedaka dr Franka, skręca cię wstyd. Ostatnie morderstwa pozwoliły ci zrozumieć jak bardzo byłeś wtedy naiwny i jak głęboko tkwiły korzenie tamtej zbrodni sprzed lat.
Twoje nagłe olśnienie rozproszyło na chwilę mrok lepkiej otchłani i ukazało wykrzywioną złym uśmiechem twarz. Blade oblicze Mrocznego Kosiarza.

Czy jesteś gotów stanąć do walki z upiorami przeszłości?

Zapraszamy na kolejnego mrocznego i niepokojącego alleycata!

Tym razem spotykamy się w Pruszkowie w sobotę 18 listopada o godzinie: 18:11 na Placu JPII. (pod Pałacykiem Potulickich). Trasa: miejsko-wiejska bez specjalnych udziwnień ok. 20-25 km - raczej nie dla szosówek.

Wpisowe: 5 zł. Całość zebranej kwoty przeznaczona zostanie na pomoc dla pruszkowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym.

Wszyscy uczestnicy otrzymają szprychówki oraz... uwaga! zostają zaproszeni na darmową, odlotową, alleyową imprezę w Krypcie Mrocznego Kosiarza! Zwycięzca, ma się rozumieć, zdobywa wartościową nagrodę.

http://www.tcp.org.pl/aktualnosci.php4?id=43

Wybierz rok:

Wpisz swojego maila, bedziesz informowany o następnych alleycat'ach oraz innych ciekawych imprezach rowerowych.
Następny alleycat odbędzie się w przyszłości...
Kanały RSS:
newsy | alleycaty | forum